Umów darmowe spotkanie

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi styliści pomogą w doborze Waszej wymarzonej sukni ślubnej.

ul. Kilińskiego 1C, Zduńska Wola

telefon kom: 504 850 402

  Formularz kontaktowy

  La Perle Inspiruje – rękawy na topie

  Kategoria: Poradnik, data: 29 października, 2021

  Tym wpisem rozpoczynamy serię postów o trendach, które będziemy mogli zaobserwować w nadchodzącym sezonie 2022.

  Pragniemy, aby każda z Was czuła się pięknie i pewnie siebie, kiedy nadejdzie dzień, w którym powie TAK. Każda z naszych propozycji jest inna, wyjątkowa – tak samo jak Ty. Niech twoja suknia będzie odbiciem Twojej osobowości i tego co Ci w duszy gra!

  Zastanawiałaś się może nad suknią z rękawem? Ten element ma wiele odsłon i odgrywa ważną rolę przy nadawaniu charakteru ślubnej kreacji.

  Bufiaste rękawy to wyznacznik epoki regencji. Termin ten jest związany z Anglią i dotyczy lat 1800-1837. Suknie z tym dodatkiem można było zaobserwować na ówczesnych dworach i zamkach. Powracamy do tych królewskich motywów razem z rękawami o różnych rozmiarach. Przykładowym modelem, który znajdziecie w naszej Galerii jest Sadie. „Księżniczka” to od teraz nie tylko obszerna, tiulowa suknia, ale to także bufiaste rękawy na miarę prawdziwych księżniczek w nowoczesnym wydaniu.

  Rękawy rozszerzające się ku dołowi mają swoje korzenie aż w średniowieczu. Przewijały się między innymi w latach 70-siątych i powróciły 50 lat później aby zagościć w tym sezonie na ślubach współczesnych panien młodych. Model Sarina posiada rękawy z subtelną, piękną koronką z motywem roślinnym.

  Leah to propozycja, która łączy w sobie jeszcze jeden trend, czyli pióra. Długi rękaw z transparentnego, jedwabnego tiulu dodaje jej szyku. Jeśli podobają Ci się takie kobiece modele, na pewno ten przykuje Twoją uwagę.

  Kolejna inspiracja to Zoe. Zmysłowości nadają jej odkryte ramiona w stylu hiszpańskim.

  Nieco bardziej romantyczna, ale tylko na pierwszy rzut oka. Zwiewne i eteryczne niczym chmury rękawy to najmocniejszy akcent tej sukni.

  Celebruj swój indywidualny styl. Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

  Do zobaczenia w La Perle: (43) 825 32 01 | 504 850 402